Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
równia pochyła
15-09-2014, 12:42 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-09-2014, 04:50 PM przez złomek.)
#11
RE: równia pochyła
Witam!
Wreszcie coś na tym Waszym Forum zaczyna się dziać.Może by tak o tych "REKINACH" branży pisać konkretnie, aby ostrzec kolejnych naiwnych przed katastrofą.
Przed laty taki Jeden Pan, za długi rozdał świadectwa udziałowe.
Jak się póżniej okazało, stając się udziałowcem zostaje się współwłaścicielem długu no i smrodu po upadłych spółkach.
Wielcy świata assistance mają te same pociągnięcia.Zobaczymy czy po utracie kilku kontraktów dalej będą popadać w samozachwyty i wirtualne liderowanie.
Samozachwyt jak widzę nie ma końca, zapomniano tylko o stawkach za usługi.
Jeżeli dobrze przypuszczam, to ta"czerwona" firemka zaczęła się kończyć z chwilą odejścia Pana Wojciecha.
Był to sygnał aby uciekać z usług pomocy drogowej.
Prześledziłem wyszukiwarkę pod względem stowarzyszeń branży pomocy drogowych.
Znalazłem 3. Nie wierzę, że nie da się skupić po 100 firm w każdym z regionalnych stowarzyszeń.
300 właścicieli firm pomocy drogowych rozłoży każdą sieć, zwłaszcza przy tym spadku kontraktorów, który jest nasilony w tym roku.
Temat ostatni to ceny za tzw. holowanie.To jawna zmowa cenowa.Cenniki są prawie takie same.Najwyższy czas aby zajęły się tym stosowne instytucje.
Od czasów gdy PZM"Autotour" robił opracowania dla naszej branży /koszty,zyski/, nikt się tym nie zajmuje, bo po co, skoro są jeszcze "Jelenie" na rynku iluzji,których można wykończyć, należy ich tylko skłócić.
Nieliczni organizowali szkolenia branżowe,dosyłali materiały i dbali o poziom wykonanych zleceń.
Teraz podkłada się do podpisania gnioty, o pełnej odpowiedzialności za cały fetor.
Pierwszy z brzegu radca prawny za jedyne 100.-zł rozjaśnia umysły konsekwencji prawnych z podpisania tzw. umowy o współpracy, która jest w rzeczywistości jednostronną odpowiedzialnością za to że wolno nam jeszcze oddychać.
"Niebiescy" wpadają na coraz genialniejsze pomysły, począwszy od holowników nadających się do F126P, kończąc na samochodach zastępczych, które nie tak dawno zalecano kupować.
Ile jeszcze musi upaść firm pomocy drogowej aby pojedyncze szare komórki zrozumiały, że mamy potencjał na rynku w przypadku połączenia sił.
Za kilka miesięcy zima.
Pozdrowienia dla wszystkich myślących i bezmózgowców.
Huh
Odpowiedz
15-09-2014, 04:41 PM,
#12
RE: równia pochyła
No cóż!
Miło, że nie jesteśmy odosobnieni.
Widzę, że kilka tematów nie jest Ci obcych.
Zapraszamy do Naszego Stowarzyszenia.
Odpowiedz
17-09-2014, 08:05 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-09-2014, 10:02 PM przez 742.)
#13
RE: równia pochyła
Szanowni Państwo!
Zadajecie sobie tyle trudu, aby znaleźć "haka" na Nasze Stowarzyszenie.
Proponujemy zadzwonić lub napisać (kontakt na stronie)- chętnie odpowiemy na każde Wasze pytanie, np.że nie prowadzimy działalności gospodarczej.
A zatem donosik skarbowy może być nietrafiony.
Prosimy również nie oczerniać członków MSPD.
Panowie,oczekujemy elementarnej kultury.
My też znamy szczegóły Waszej pracy i możemy je opisać na naszym forum.
Tongue
Odpowiedz
26-09-2014, 10:05 AM,
#14
RE: równia pochyła
Witam Szanownych Kolegów

Po kilku nieudanych próbach udało mi się zalogować Smile
Póki co chciałem się tylko przywitać i pozdrowić
Na forum na drodze wrzuciłem temat kalkulacji stawek, dyskusję jako pierwszy podjął Grzegorz.
Tak sobie pomyślałem że skoro to forum ma taką poczytalność możeby przenieść wątek i tutaj.
Z tego co wiem "na drodze" jest wzorem polsatu "kodowane" Big Grin i nie wszyscy je czytają.
Co wy na to ?
Odpowiedz
27-09-2014, 10:57 PM,
#15
RE: równia pochyła
Witam kolegę. Mogę zarekomendować go jako wartościowego członka wspólnoty. Ma ciekawą koncepcję, którą kilka lat temu próbowałem wdrożyć na spotkaniu MSPD. Warto go posłuchać. jednocześnie zarządowi MSPD proponuję prześledzenie postów z forum nadrodze.pl, w temacie polska pomoc drogowa. Być może rodzi się jakaś inicjatywa, na razie w bólach
Odpowiedz
24-10-2014, 12:59 AM,
#16
RE: równia pochyła
faktycznie - to są boleści, ale dalej spora grupa pomocników nie ma liczydeł tylko brudne uszy do których trafiają tylko śladowe informacje.
Może ktoś za nich coś zrobi?
Po co się wychylać?
Huh
Odpowiedz
27-10-2014, 05:34 PM,
#17
RE: równia pochyła
Z uwagi na zbliżający się termin spotkania mam propozycję aby termin i miejsce ogłosić na forum nadrodze.pl w celu przyciągnięcia w szeregi stowarzyszenia większego grona pomocników.
Co wy na to ???
Odpowiedz
28-10-2014, 01:28 PM,
#18
RE: równia pochyła
jestem za
Odpowiedz
17-11-2014, 11:41 PM,
#19
RE: równia pochyła
Z przykrością informuję iż zmieniony termin zebrania pokrywa się z inną imprezą charytatywną w której biorę udział (zgłoszony dużo wcześniej), w związku z tym życzę owocnych rozmów i proszę zarząd o przekazanie informacji ze spotkania ;-)

pozdrawiam

Andrzej
Odpowiedz
26-03-2015, 01:35 AM,
#20
RE: równia pochyła
No i drgnęło!
Wracają slogany.
Inwestujcie w sprzęt, a MY w zamian zrobimy WAS wiodącymi w regionie-chyba dziadami i bankrutami.
-Jedni za dostawczaki płacą jak za osobówki
- Inni nie płacą za dojazdy i powroty
- jeszcze Inni za odcinki płatne
- Kolejni zapominają o dopisaniu uzgodnionych rbh
- a najbardziej "pomysłowi" obniżają cenniki
Nie ma się co dziwić,lista "jeleni" rozesłana przez tzw. przypadek jest długa, a zlecenia będą spadały z gwiazdami z nieba.
Sam jestem ciekaw ,jak te zlecenia będą wykonywane, skoro ruszyła fala kontroli,którą objęto też pomoce drogowe.
Niebawem pojawi się w cennikach nowa pozycja-dla tych, którzy jeżdżą w trasę.
Będzie to nocleg dla pasażerów, oczywiście jako koszt zleceniobiorcy.
Najlepiej na tym wyjdą Ci, którzy mają dubel kabiny i wezmą "komplecik".
A przeładunki to fajna rzecz, zwłaszcza dla Tych, którzy mają 3,5 tonówki.
Do trzech razy po 500,- a następnie.......sami się dowiecie.
Powodzenia na wiosnę.
Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości